ВІДГУКИ ПРО МОЮ РОБОТУ

Відгуки керівників та співробітників компаній про проект "Ракета Продаж"
РЕЗУЛЬТАТИ ТИХ, ХТО ВЖЕ ПРАЦЮВАВ З РАКЕТОЮ
перегляньте короткі відео-відгуки керівників компаній, з якими ми працювали
Михайло Власов
Комерційний директор заводу "Витязь"
Віталій Бачако
Підприємець, комерційний фотограф
Іван Русанов
Співзасновник мережі центрів дитячого розвитку "Лавка Шалостей Карусель"
Влад Івченко
Комерційний директор агенції інтернет-маркетингу Interactive Mind

КОМПАНІЇ, З ЯКИМИ Я ПРАЦЮВАЛА

ЩО КАЖУТЬ МОЇ ЗАМОВНИКИ
 • Це як пересісти із самокату на авто з бортовим комп'ютером. А ще час від часу маєш GPS, парктронік і купу різних фішечок. Висока швидкість вирішення на складні питання. Командна робота розподілена за функціями. Ми адаптувалися до нових інструментів, Катя адаптувалася під специфіку сфери. Це виглядало не як експертна мораль, а як командна гра у вирішенні важливих бізнес питань
  Олександр Подьонний
  Керівник відділу продажу НОВАТЕК-ЕЛЕКТРО
 • Прослухав тренінг Катерини, ми обговорили та вирішили зробити пілот. Результат +15-30% продажів. Сподобалося - наявність системи, використання якої дає результат, увагу Катерини до деталей, енергія Катерини. Нуль води, виконання обіцянок, лише конкретика, адаптація під бізнес. Отримав більше, ніж хотів. Бажання не лише зробити, а й навчити.
  Денис Драч
  Виконавчий директор MITSUBISIHI MOTORS Ukraine

 • Поставлене завдання було вирішено і до того простіше, ніж ми спочатку планували. Але основне - було створено систему документів, звітність, впроваджено інструменти контролю. Катерина розкрила ті критичні точки, на які потрібно звертати увагу. У мене було відчуття, що у мене з'явився партнер, дуже експертний, який повністю поринув у проект.
  Олена Мирза
  Керуючий партнер у Kapsula.com.ua
 • Ми збільшили після одного місяця продажі на 32%, а після другого ще на 18%. З'явилася системність, розуміння та черговість усіх процесів. Катерина та команда заглибились у наш бізнес із головою та розробили систему яка заточена під нас.
  Детальні пояснення, нові ідеї та опрацювання найдрібніших деталей аж до технічної підтримки з налаштування CRM-системи. Є відчуття взаємодії з сильним, досвідченим консультантом!
  Michael Falk
  Засновник Render Vision
Залиште контакти, я зв'яжуся з вами і відповім на всі питання, що вас цікавлять, проведу безкоштовний аудит ефективності вашого відділу продажів
ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ!